Studio nagrań


Dzięki pomieszczeniu odsłuchowemu czyli reżyserce wkomponowanej pomiędzy dwie nasze sale prób ,możemy dokonywać rejestracji utworów zespołów na setkę ,w śladach lub za pomocą całościowych ujęć mikrofonowych.

Przy nagraniach głosu czy instrumentów akustycznych używamy szeroko-membranowych studyjnych mikrofonów pojemnościowych.
Do jednoczesnej rejestracji 24 śladów w środowisku Daw używamy konwertera analogowo cyfrowego MOTU 24I/O oraz oprogramowania Studio One firmy Presonus.
W nagraniowych technikach mikrofonowych wykorzystujemy zarówno klasyczne mikrofony dynamiczne jak i pojemnościowe .
Reżyserka studia wyposażona jest w monitory bliskiego pola, natomiast do nagrań wielośladowych stosujemy studyjną 24 kanałową konsoletę analogową .
Poza rejestracją zajmujemy się miksem i edycją nagrań i śladów niezarejestrowanych w naszym studio.Godzina pracy w studio z realizatorem to cena 50 zł

Produkcja muzyczna:
Dzięki umiejętnościom muzycznym naszej ekipy jesteśmy w stanie skomponować ,nagrać i przygotować muzykę specjalnie dopasowaną pod indywidualne zapotrzebowanie klienta .Na prośbę i zamówienie jesteśmy w stanie stworzyć podkład czy ścieżkę dźwiękową do filmu, programu, spektaklu czy gry komputerowej.

Hip-hop, beatmaking ,warsztaty realizacji dźwięku :
Za sferę nagrań rapu , beatmakingu i produkcji HipHopu w Blackout Studio odpowiedzialny jest Pudel,Peude, PUD,Pud-El czyli Paweł Płodziszewski -raper kojarzony z Warszawskim podziemnym składem Echo(1999), zespołem EchoFreeway(2005) i grupą Echinacea(2011).

Pudel ma wieloletnie doświadczenie studyjne , dwie nagrane płyty na koncie oraz gościnny udział na wielu innych projektach .
Więcej informacji:
Wikipediaoraz Facebook
Aktywnie nagrywa i udziela się scenicznie od czasów nagrania płyty,,PoProstu Echo''.Prywatnie i zawodowo realizator dźwięku z dziesięcioletnim stażem w branży nagłośnieniowej.Doświadczenie w miksie zdobywał jako technik sceny i realizator koncertów w Warszawskich klubach Indeks, Tygmont Jazz Klub póżniej Live Club,Tabu, ,Wypieki Kultury i innych a także nagłaśniając spektakle teatralne w całej Polsce .
Od kilku lat stale współpracuje jako realizator live z firmą Sebidino.
W Blackout Studio dzieli się swoją wiedzą z początkującymi dźwiękowcami podczas prowadzenia warsztatów z realizacji dźwięku i technik nagraniowych .

Kontakt w sprawie szkoleń, podkładów, beatów i nagrań rapu:
salablackoutstudio@gmail.com lub tel kom 662 328 468

© BlackOut studio 2018