Nagłośnienie i oświetlenie


Ludzie związani z warszawskim Blackout Studio to technicy i realizatorzy koncertowi czy teatralni z wieloletnim doświadczeniem w branży. Aktywnie pracujący i stale pogłębiający swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach branżowych. Doświadczenie zdobyte podczas pracy na scenie, w firmach nagłośnieniowych, klubach, teatrach i współpracy z mówcami, artystami i muzykami sprawia ,że biegle poruszamy się w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, techniki scenicznej i konferencyjnej, a także backline-u oraz montażu i obsługi kabin do tłumaczeń symultanicznych. Nasze umiejętności oraz artyści i dje związani z Blackoutem pozwalają nam również na przygotowanie oprawy artystycznej w wymaganej przez klienta stylistyce. Wysoka kultura osobista, znajomość zagadnień technicznych, predyspozycje i najwyższa jakość wykonywanych przez nas zleceń stanowi naszą wizytówkę. Dzięki doświadczeniu, umiejętnościom i znajomości naszego fachu jesteśmy w stanie sprostać coraz bardziej wysublimowanym życzeniom naszych klientów. Zajmujemy się:
  • obsługą techniczną, profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem koncertów, imprez w plenerach i w zamkniętych pomieszczeniach, konferencji ,spektakli teatralnych, wydarzeń sportowych, przemówień i wielu innych,
  • nagraniami live i studyjnymi
  • wynajmem aparatury nagłośnieniowej i sprzętu muzycznego.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w sprawie konfiguracji i doboru aparatury nagłośnieniowej w stałych i mobilnych instalacjach oraz logistyce takich przedsięwzięć.
Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i indywidualnie.
Jesteśmy elastyczni i nie będąc dystrybutorem ani przedstawicielem żadnej z firm sprzętowych kierujemy się zasadami akustyki i zdrowego podejścia do realizacji. Wyceny każdego zlecenia dokonujemy po wcześniejszych rozmowach z klientem i dokonaniu wizji lokalnej.

Zapraszamy do współpracy z zawodową ekipą Blackout Studio !
nagłośnienie i oswietlenie

© BlackOut studio 2018