Cennik

Cennik sal prób

Wynajem sali dużej z pełnym zestawem perkusyjnym(hi-hat,crash,ride w cenie), dwoma zestawami gitarowymi ,zestawem basowym, klawiszem, profesjonalnym nagłośnieniem i odsłuchem do wokalu czy innych instrumentów to cena 25 zł za godzinę.


Wynajem sali małej(umownie bo jest mniejsza zaledwie o 2m2) z pełnym zestawem perkusyjnym(blachy w cenie), dwoma zestawami gitarowymi ,zestawem basowym, klawiszem, profesjonalnym nagłośnieniem i odsłuchem dla wokalu czy innych instrumentów to cena 20 zł za godzinę.

Posiadamy ciekawą kolekcję mikrofonów umożliwiających nagłośnienie nawet najbardziej egzotycznych instrumentów.

Dla ekip poruszających się w stylistyce hiphop/rap/metal/rap grających z udziałem Dja jako pierwsi w Warszawie oferujemy set djski składający się z legendarnych gramofonów Technics Sl 1200 Mk II ( 2 szt.) oraz miksera Pioneer DJM 300 –S.
Systemy-igły-wkładki ,laptopa i systemy sterujące typu serato należy mieć własne.

Na miejscu zawsze otrzymacie fachową pomoc i wsparcie ekipy technicznej Blackoutu. W skrajnych przypadkach ,po odpowiednich negocjacjach, jesteśmy w stanie użyczyć własnych instrumentów.


Cennik nagrań

  • Nagranie zbiorcze mikrofonem pojemnościowym podczas 1h próby zespołu na tzw. ,,setkę’’ to cena 10 zł + cena próby na sali.
  • Nagranie oddzielnych śladów wszystkich instrumentów podczas 1 h próby jest w cenie 20zł +cena próby na Sali. Udostępniamy każdy ślad osobno do własnego zmiksowania. Przekazanie śladów z,,setki'' na nośniku typu pendrive(dostarczony przez zespół i przeskanowany programem antywirusowym) Nagranie na prośbę zespołu może zawierać wstępne ustawienie proporcji instrumentów i podstawowy miks i edycję w cenie sesji!
  • Nagranie podczas próby wymagające bardziej zaawansowanych technik studyjnych zaczyna się od ceny 25 zł za godzinę+ cena za godzinę próby na sali.
  • Nagranie głosu, śpiewu, mowy, rapu ,beatboxu lub pojedynczego śladu lub instrumentu do podkładu czy pilota to cena od 50zł za godzinę studyjną, wraz z realizatorem.
Miks utworu, cena od 120 zł.
Miks utworu zawiera obróbkę śladów i zaawansowaną edycję.
Przygotowanie zmiksowanego materiału do masteringu.
Cena skomponowania podkładu lub stworzenie muzyki czy beatu jest ustalana indywidualnie.
Ekipa studia to aktywni muzycy znani z Warszawskich ekip Echinacea, Echo-Pudel oraz zespołów Stop Mi!, Latające Pięści, Administratorr Elektro –Paweł Kowalski.

Istnieje możliwość wynajęcia studia na cały dzień lub całą noc.

Wszystkie podane kwoty są cenami netto - nie stanowią oferty handlowej i należy doliczyć do nich 23% podatku Vat.

© BlackOut studio 2018